BREAKING NEWS

Yuri Kim nxjerr foton dhe paralajmëron ndryshimin e madh në Shqipëri

Yuri Kim nxjerr foton dhe paralajmëron ndryshimin e madh në
x

Gossip

“Përgjithmonë po”! Aktorja e njohur e “Klanifornia” i dha fund beqarisë dhe është në pritje të ëmbël (FOTO)

“Përgjithmonë po”! Aktorja e njohur e

Eliona kishte kohë që kishte pranuar publikisht lidhjen e saj dhe me anë të një postimi në Instagram, aktorja tregoi se i ka thënë "Po" propozimit për martesë.

“Përgjithmonë po”! Aktorja e njohur e

Por që prej atij postimi në Instagramin e aktores kanë munguar fotot mjaft të populluara të saj me rroba të ngushta apo ekstravagante e madje në fotot e fundit nuk mund të kalohet pa u parë edhe rrumbullakosja e aktores.

“Përgjithmonë po”! Aktorja e njohur e

Këtë ndjekësit e kanë vënë re menjëherë dhe i kanë uruar shtatzëni të mbarë aktores, e cila si rrallëherë ka zgjedhur të mos përgjigjet.

“Përgjithmonë po”! Aktorja e njohur e

Por edhe pse nuk e ka konfirumar publikisht, në një prej videove të saj nëpërmjet emoji-ve Eliona le të kuptohet se është në pritje të ëmbël dhe do të bëhet së shpejti mami.

“Përgjithmonë po”! Aktorja e njohur e

“Përgjithmonë po”! Aktorja e njohur e

“Përgjithmonë po”! Aktorja e njohur e

Më të lexuarat