BREAKING NEWS

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës së bujshme të Bashës, reagon Rama

"Unë kryeministër e ai president", pas deklaratës
x

Gossip

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Lady Gaga-s, anulon koncertin 20 minuta përpara nisjes

Përkeqësohet gjendja shëndetësore e Lady Gaga-s, anulon

Këngëtarja e njohur Lady Gaga ka anuluar koncertin e saj 20 minuta përpara se të ngjitej në skenë, për shkak të gjendjes shëndetësore jo të mirë.

“Jam e shkatërruar nuk mundem të përformoj sot për shumë njerëz që udhëtuan për të më parë mua. Kam një infeksion në sinuse dhe bronkit, ndihem shumë e sëmurë dhe e trishtuar, nuk doja që t’ju zhgënjeja”, kështu shkruan këngëtarja e famshme Lady Gaga, pas anulimit të koncertit.

Megjithë gjendjen e keqe shëndetësore të këngëtares, fansat e saj të cilët kishin prerë biletat e mezi prisnin që ajo të performonte, u shprehën të zhgënjyer.