BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Gossip

Përleshje fizike në mes të Tiranës/ Nuk harron sherrin e bujshëm, Kejvina shpërthen pas hyrjes së Einxhel në 'Big Brother Vip': Zot të lutem më rikthe mbrapsht ...

Përleshje fizike në mes të Tiranës/ Nuk harron sherrin e

Kejvina Kthella, modelja shumë bujshme dhe e suksesshme shqiptare ka bërë mbrëmjen e djeshme një reagim mbi, “Big Brother VIP” ku publiku shqiptarë po sheh skena dhe ngjarje nga më të ndryshmet që artistët nuk i shfaqin me daljet e shkurtra në ekran.

Përleshje fizike në mes të Tiranës/ Nuk harron sherrin e

Ajo përmes një Instastory në rrjetet sociale u shpreh e irrituar nga situatat e krijuara nga banorët e kësaj shtëpie. Nga ana e Kejvinës ky reagim nuk duket fare rastësor, pasi e bëri menjëherë pas hyrjes së Einxhel Shkirës, me këtë të fundit ka patur një konfikt madje edhe përleshje fizike e cila bëri bujë rreth dy vite më parë.

Përleshje fizike në mes të Tiranës/ Nuk harron sherrin e

“Po keto te Big Brother Vip janë këtu për shoë apo për luft”, shkroi Kejvina.

E penduar pse e pa spektaklin Kejvina shkroi:

“Zot te lutem me rikthe mbrapsht kto dy ore te jetes time qe i humba duke pare Big Brother Vip”.

Më poshtë gjeni edhe disa nga mesazhet dhe ofendimet publike të cilat vajzat i drejtonin njëra-tjetrës në Instagram, menjëherë pas sherrit.

Përleshje fizike në mes të Tiranës/ Nuk harron sherrin e

Më të lexuarat