Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Përlotet Meghen Markle: Babai s'do të më dërgojë drejt altarit

Postuar: 17/05/2018 - 15:10

Meghan Markle ka konfirmuar se babai i saj nuk do të përcjell drejt altarit të martesës.

E gjithë kjo pasi që Thomas Markle është në spital pas operacionit në zemër dhe ka shkaktuar një skandal të madh pas kryerjes së një marrëveshjeje rreth shitjes së disa fotografive të vjetra të aktores.

“Mjerisht babai im nuk do të marrë pjesë në martesën tonë. Gjithmonë jam kujdesur për babanë tim dhe shpresoj se mund t’i jepet hapësirë që të përqendrohet në shëndetin e tij”, shkruan në njoftimin e aktores.

Ajo më tutje i ka falënderuar të gjithë për mbështetjen e dhënën dhe i ka ftuar që të jenë pjesë e dasmës.

“Unë do të doja të falënderoja të gjithë ata që i kanë ofruar mesazhe mbështetëse. Ju duhet ta dini se Harry dhe unë mezi presim ta ndajmë ditën tonë të veçantë me ju të shtunën”, shkruan ndër të tjerash.

Babai i aktores raportohet se është ‘i vetëm dhe i mërzitur’ në spital pas operacionit në zemër ndërsa fëmijët janë ‘zemëruar’ për mungesën në ditën e madhe.

Ndryshe, theksojmë se Elton John do të performojë në dasmën mbretërore që do të bëhet ditën e shtune (19 maj).

Image

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2018 - 20:54

Bankierët kanë vendosur kufirin e pasurisë. Sipas Bloomberg, bankierët kanë thënë se nëse nuk ke të paktën 25 milionë dollarë për të investuar, nuk mund të quhesh dot i pasur. Me 25 milionë $ mund të flesh i qetë edhe nëse bursa ka luhatje të papritura.

Postuar: 24/05/2018 - 20:37

Jemi mësuar që këngëtaren Miriam Canin ta shohim me flokë të gjate dhe bionde si gjithmonë, por as ajo nuk i shpëtoi trendit të fundit: Prerja e flokëve shkurt.

Postuar: 24/05/2018 - 20:17

Bashkëshortja e sulmuesit argjentinas, Mauro Zarate, i cili aktualisht është pjesë e Velezit, i ka surprizuar të gjithë me deklaratën e bërë.

Postuar: 24/05/2018 - 19:08

Një asistente e re produksioni, mendoi se kishte arritur punën e ëndrrave të saj, kur në verën e vitit 2015, filloi punën në “Going In Style”, një komedi bankare me

Postuar: 24/05/2018 - 19:05

E ftuar në “Top Show Magazine”, këngëtarja Anxhela Peristeri, e cila ka jetuar e punuar për disa vite në Greqi, është shprehur se në vendin fqinj ka punuar edhe më k

Postuar: 24/05/2018 - 15:16

Një nga artistët shqiptare më të njohura Eneda Tarifa, është njëra ndër VIP-at, që herë pas herë nxjerr në rrjetet sociale foto e cila tregon vajzën e saj Aria. 

Postuar: 24/05/2018 - 15:08

Ditët e fundit po përflitet se Alfio dhe Indriti do të nisin një tjetër projekt në Tv Klan.