BREAKING NEWS

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau të dashurën 19-vjeçare në Greqi

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau
x
BREAKING NEWS

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare, çfarë shkruante mes vuajtjeve shqiptari në rrjete sociale

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare,
x
BREAKING NEWS

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga 4 bashki, detajet e fundit nga procesi i 'Rithemelimit'

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon bilancin ditor

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon
x
BREAKING NEWS

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet që priten të firmosen

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet
x
BREAKING NEWS

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës ‘luan’ me çmimet e karburanteve, ndryshon sërish çmimin e naftës pa kaluar ende 24 orë nga ndryshimi i ditës së kaluar

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës
x
BREAKING NEWS

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e SHBA-së del me thirrjen urgjente ndaj amerikanëve që jetojnë në Shqipëri

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e
x
BREAKING NEWS

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të shoqëruara me rrufe dhe erë të fuqishme/ Çfarë do të ndodhë përballë Vlorës dhe Himarës

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të
x

Gossip

Përloti rrjetin me këngën e fundit, reperi shqiptar feston sot 27-vjetorin e lindjes e gjeni dot për cilin bëhet fjalë

Përloti rrjetin me këngën e fundit, reperi shqiptar feston sot

Po flasim për reperin shumë të suksesshëm shqiptar, Mozzik. Sot është ditëlindja e tij dhe ai feston 27-vjetorin e lindjes.
Urimi i parë erdhi nga vëllai i tij Getinjo dhe nuk mund të ndodhte ndryshe.

“Gëzuar ditëlindjen gjaku im. Të ruajt Zoti bashkë me ne. Të dua”, shkruan Getinjo.

Përloti rrjetin me këngën e fundit, reperi shqiptar feston sot

Ndërkohë 6 ditë më parë, Mozzik publikoi këngën “Të dua”. Kjo këngë ishte për vajzën e tij Hana e cila ka ardhur në jetë 4 vite më parë, por pas ndarjes së prindërve të saj ajo jeton vetëm më nënën, Loredanën.

Në këtë këngë Mozzik kishte folur për gjithë ndjenjat dhe vuajtjet e të jetuarit larg vajzës së tij. Kënga sot numëron 5.2 milion klikime.