BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

Përmendi emrin e Elvana Gjatës në këngën e tij të re, Stresi zbulon hapur arsyen

Përmendi emrin e Elvana Gjatës në këngën e tij të

Stresi solli dje për publikun shqiptar një projekt të ri bashkë me reperin Finem të titulluar “Gazi n’fund”.

Brenda 24 orëve, kënga i ka kaluar 700 mijë klikime në Youtube dhe Stresi duket se po e dashuron këtë projekt të tijin.

Nëse dëgjoni me vëmendje, në një pjesë të këngës reperi ka përmendur emrin e Elvana Gjatës.

Vetë ai në një postim në Instagram ka shpjeguar pse e ka thënë emrin e këngëtares në projektin e tij.

“Fuck fake rapper Love Elvana Gjata”- thuhet në këngë, ndërsa Stresi ka shtuar: “Më mirë ndëgjoj Elvana sesa do fake”.

Më të lexuarat