BREAKING NEWS

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun e Dibrës

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun
x

Gossip

“Përpara koronavirusit jemi të gjithë njësoj”, këngëtarja e njohur tërheq vëmendjen me detajin dhe jo mesazhin

“Përpara koronavirusit jemi të gjithë njësoj”,

“Covid-19 nuk bën diskriminim”, -kështu shkruan Madonna përkrah videos që postoi në rrjetet sociale, ku shfaqet nudo në një vaskë e mbulur me petale lulesh.

Këngëtarja 61-vjeçare zgjodhi një mënyrë jo të zakonshme për të dhënë mesazhin e saj për virusin: “Nuk ka rëndësi sa i pasur je, sa i famshëm, argëtues apo intelegjent, ku jeton, sa vjeç ke dhe sa histori të mrekullueshme ke treguar…”.

E rrethuar nga qirinj me në sfond një instrumentale, Madonna vazhdon: “Para virusit jemi të gjithë të barabartë. Jemi të gjithë në të njëjtën barkë. Nëse fundoset, do të fundosemi të gjithë”.

Por, përveç mesazhit të dhënë dhe vendndodhjes të pazakontë për ta deklaruar, fansat vunë re detajin që nuk ka ra pa u vënë re, fytyra e këngëtares është aq e tërhequr saqë thuajse nuk njihet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No-Discrimination- Covid-19!! #quarantine #covid_19 #staysafe #becreative #brianeno

A post shared by Madonna (@madonna) on