BREAKING NEWS

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si është situata: Mbyllja e vendit do të...

Pandemia e Covid-19/ Rama del në konferencë online, tregon si
x

Gossip

Debati degjeneron në dhunë në emisionin e famshëm në Top Channel, vajzat përleshen fizikisht: E di me kë ke të bësh apo jo? Idiote femër (VIDEO)

Debati degjeneron në dhunë në emisionin e famshëm në

Vajzat e programit të njohur në Top Channel “Hell's Kitchen", janë përplasur fizikish gjatë emisionit.

Sherri nisi mes Joanës dhe Xhesianës dhe u pasua më pas dhe nga vajzat e tjera, të cilat ndërhynë për t'i ndarë.

"Dy veta për të bërë një ëmbëlsirë. Unë i bëra të gjitha", u dëgjua të thotë Joana, teksa konkurrentja tjetër i kërkoi me ngulm që të mbyllte gojën.

"E di me kë ke të bësh apo jo? Idiote femër", i tha ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Më të lexuarat