BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Gossip

“Përse nuk je martuar?”/ Gerard Hajdini lë pa fjalë moderatoren, tregon si i mori e dashura 50 milionë lekë: Na fol pas se unë vdes për këto histori!

“Përse nuk je martuar?”/ Gerard Hajdini lë pa fjalë

Mbrëmjen e djeshme ne studion e "D-Night", Genard Hajdini rrëfeu detaje nga jeta e tij private. I pyetur nga Dajana Shabani se pse nuk është martuar, tregoi se dikur ka qenë i dashuruar me një vajzë dhe ka mbetur i zhgënjyer.

Genardi tregoi se harxhoi 50 milion lekë dhe e ka shëtitur vajzën kudo, por në fund u ndanë.

(Pjesë nga intervista)

Dajana: Pse s'je martuar ? Kush nuk ka ngel pa u martu?

Genardi: Po s'më, s'më përpuqen gjërat se isha i dashuruar me një gocë.

Dajana: Na fol pak. Se unë vdes për histori dashurie.

Genardi: Për 5 vjet kam harxhuar 50 milion lekë.

Dajana: Ça thu paske qenë kavalier i madh ti.

Genardi: Nga se kam gjesdisë gjithandej. I kemi harxhuar bashkë.

Dajana:Keni qenë të dy shumë të uritur

Genardi:Në çdo 10 mijë lekë që shtija unë, shtinte dhe 2-3 mijë lekë dhe ajo.

“Përse nuk je martuar?”/ Gerard Hajdini lë pa fjalë