Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

Përtej çdo lloj imagjinate! Publikohet fotoja e Françeska Jaçes pa asnjë rrobë veshur

Përtej çdo lloj imagjinate! Publikohet fotoja e Françeska

Françeska Jaçe është një nga femrat më seksi shqiptare. E këtë e vërteton herë pas here përmes postimeve që bën në profilet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi modelja e njohur ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë një fotografi që ata i ka lënë pa frymë.  

Në pozën në fjalë, Françeska shfaqet pa asnjë rrobë veshur dhe fotos i ka dhënë nuanca bardh e zi. Jaçe ka pozuar e ulur në një karrige dhe duart i ka vendosur në pozicion ku me një mbulon gjoksin “bombastik” dhe me tjetrën pjesën intime.

Përtej çdo lloj imagjinate! Publikohet fotoja e Françeska

Më të lexuarat