BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit, aleatët i kthejnë kurrizin, foltorja kundër bashkimit me LSI për mesazhin e keq të bllokut 700 mijë euro

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit,
x
BREAKING NEWS

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim vizitë blic në Gjykatën e Lartë para zgjedhjes së emrave të rinj

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim Bashën: Zgjidh o Berishën o SHBA

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim
x
BREAKING NEWS

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga gara kandidati i njohur, ja çfarë ka ndodhur

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x

Gossip

“Perversi më goditi dhe më çau në kokë”, vajza e ministrit rrëfen ngjarjen e frikshme që ka përjetuar: Më doli gjak!

“Perversi më goditi dhe më çau në kokë”,

Vajza e ministrit të Mbrojtjes, Niko Peleshit, Aleksia ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin 'Glamour Zone' , ku pasi ka folur për Jonida Maliqin dhe Romeo Veshaj, si dhe ka pranuar se e do aktorin e humorit, ka ndarë me publikun një histori të frikshme që i ka ndodhur në Spanjë, ku ajo vazhdon studimet.

Ester Bylyku: Cila është historia më e çuditshme që ke në Spanjë? Diçka që të ka ndodhur atje.

Aleksia Peleshi: Isha duke ecur njëherë në rrugë dhe një maroken më preku. Unë kthehem dhe i gjuaj. Ai me telefonin e tij më godet në kokë, dhe më çau kokën, më doli gjak. Pastaj iku me vrap.

Ester Bylyku: A e denoncove më pas?

Aleksia Peleshi: Jo, kisha gjëra më të rëndësishme për të bërë se te merresha me një maroken pervers.

Më të lexuarat