BREAKING NEWS

Kuvendi merr vendimin më të fundit, miraton Komisionin e Posaçëm Hetimor për çështjen që ndezi politikën shqiptare

Kuvendi merr vendimin më të fundit, miraton Komisionin e
x

Gossip

Përvjetori për gjyshin e ndjerë, Rita Ora i bën dedikimin e veçantë në shqip

Përvjetori për gjyshin e ndjerë, Rita Ora i bën dedikimin e

Dita e djeshme ka qenë një ditë e rëndësishme për Rita Orën, por edhe e trishtë. Këngëtarja festoi ditëlindjen e motrës së saj Elena Ora, por në të njëjtën ditë ishte edhe përvjetori i ndarjes nga jeta të gjyshit të saj.

Rita postoi një foto të gjyshit të saj dhe shkroi se i mungon shumë. "Gjyshi të dua shumë", shtoi këngëtarja në shqip.

Ndërsa në postimet e tjera, Rita u kujdes t'ja zbukuronte ditën motrës së saj duke publikuar momentet e tyre më të bukura.

Përvjetori për gjyshin e ndjerë, Rita Ora i bën dedikimin e