BREAKING NEWS

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin: Cilat janë 9 bandat që po trafikojnë shqiptarët, reklamojnë shërbimet e tyre edhe në TikTok

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin:
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x

Gossip

Pësoi aksident dhe rrezikoi të humbiste krahun, mësohet gjendja shëndetësore e Arjan Konomit

Pësoi aksident dhe rrezikoi të humbiste krahun, mësohet gjendja

Arjan Konomi tashmë dihet nga instagrami i tij mjaft i populluar se i pëlqen të kalojë pushime në vende Ekzotike, si Afrika, Cosa Rica dhe së fundmi në Jordani. Por pushimet e fundit nuk i shkuan mjaft mirë.

Për fat të keq ai është detyruar t’i ndërpres pas një aksidenti i cili e detyroi t’i nënshtrohet operacionit.

Në një video të publikuar në Instagramin etij ai shprehet se për pak desh humbi krahun.

“Dua të ndajmë ju një fatkeqësi që më ndodhi në spitalin e Ammanit, dje kam bërë një ndërhyrje kirurgjikale të krahut tim, të cilin desh e humba për pak por për fat të mirë ka shpresa akoma që ta kem”, tha ai.

Por për fat të mirë duket se shëndeti i tij është përmirësuar dhe Arjani është nsiur për në shtëpinë e tij.

“Ka ardh momenti për tu kthyer në shtëpi, pasi kam qëndruar 5 ditë në spital në një gjënde të vështirë pas aksidentit. Më detyroi të ndërpres edhe udhëtimin që kisha ndërmend ta vazhdoja në vende të tjera shumë interesante dhe të panjohura. Krahun e kam mirë dhe shpresoj që mos të kemi probleme gjatë fluturimit”, tregon ai per ndjekesit.