BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Meta rrezikon të përfundojë si Gruevski duke kërkuar azil, është i zhytur kokë e këmbë në korrupsion, ja si po tenton të kapë Kushtetuesen

Spartak Ngjela: Meta rrezikon të përfundojë si Gruevski duke
x

Gossip

“Pimë kafen më të shkurtër ndonjëherë!” Arbana Osmani del me Eduartin 5 ditë pas lindjes, shikoni si duket moderatorja (FOTO)

“Pimë kafen më të shkurtër

Pesë ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Pasditen e djeshme ajo ka publikuar një fotografi nga një event me Eduartin ku duket në super formë, e veshur me të zeza dhe me një nur të ëmbël në fytyrë.

Arbana Osmani solli në jetë djalin, që e pagëzoi me emrin “Dielli”. Ajo dhe regjisori Eduart Grishaj kanë zgjedhur këtë emër unik, tipik shqiptar për fëmijën e tyre. 

“Pimë kafen më të shkurtër