BREAKING NEWS

Thirret për të dëshmuar në Komisionin Hetimor, Ardian Dvorani nxjerr prapaskenat: KED s’ka funksionuar, ja pse Meta kaloi në interpretime! Nuk është superior ndaj nesh

Thirret për të dëshmuar në Komisionin Hetimor, Ardian
x

Gossip

Pishinë e palestër mes luksit, Ermal Hoxha dhe Rezarta Shkurta publikojnë pamjet nga super vila e tyre

Pishinë e palestër mes luksit, Ermal Hoxha dhe Rezarta Shkurta

Rezarta Shkurta është një ndër femrat më me shije në shoëbizz, ajo është përfolur shumë në mediat rozë për jetën e saj private dhe së fundmi dhe për luksin ku po jeton.

Nga videot e publikuara nga vet ajo në një festë të organizuar në ambientet e shtëpisë së saj, këngëtarja ka zbuluar dhe pamjet nga super vila.

Rezarta duket se ka mbledhur të gjithë stafin e saj ku duket se në ambientet e super vilës po ja kaloj vërtetë shumë bukur.

Me një super pishinë dhe palestër Ermal Hoxha dhe Rezarta Shkurta duket posedojnë një super vilë të arreduar me shije nga këngëtarja.

E ndërsa oborri është një parajsë mes gjelbërimit me një kolltukë lëkundës ku pushon e bija Hera.