BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Gossip

Pjesë e 'Big Brother VIP' dhe aktori i njohur? Ja çfarë po ndodh në Top Channel

Pjesë e 'Big Brother VIP' dhe aktori i njohur? Ja

“Big Brother”, këtë sezon do të vijë në një version ndryshe. Brenda shtëpisë më të famshme do të shohim personazhe të njohur të ekranit. Pritet që spektakli të nisë të premten e 1 tetorit teksa kuriozë janë të gjithë se kë do të shohim në ekran 24 orë.

Po përflitet se konkurrent i këtij programi do të jetë aktori Romeo Veshaj.

"Panorama plus” raporton se Romeo është parë shpesh këto ditë në ambientet e “Top Channel” dhe të njohur të tij kanë treguar se ka qenë në bisedime pikërisht për lidhjen e kontratës me këtë televizion, për t’u bërë pjesë e këtij formati.

Më të lexuarat