BREAKING NEWS

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin: Cilat janë 9 bandat që po trafikojnë shqiptarët, reklamojnë shërbimet e tyre edhe në TikTok

“Kukësi si Londra e vogël”/ Media britanike japin alarmin:
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një 35-vjeçar, dyshimet e para

E rëndë në Tiranë, gjendet i pajetë një
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x

Gossip

Pjesë e ‘Big Brother VIP’? Këngëtari i njohur shqiptar bën postimin e dyshimtë (FOTO)

Pjesë e ‘Big Brother VIP’?  Këngëtari i njohur

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi ka bërë së fundmi një postim që hedh dyshimet se mund të jetë pjesë e Big Brother VIP. Ai ka postuar një fotografi, ku tregon krahun me tatuazhin e shqiponjës dykrenare, krahas së cilës ka shkruar: “Big Brother”. Kaq ka mjaftuar që të përflitet se do të jetë pjesë e reality shoë-t.

Por lind pyetja: Do të jetë pjesë e Big Brother Vip Albania apo Big Brother Vip Kosova? Megjithatë, ky postim mund të tregojë se këngëtari ka marrë ftesë për t’u bërë pjesë ose ndoshta ka pranuar që të hyjë brenda shtëpisë së famshme. Sakaq, mund të jetë dhe një shaka nga ana e këngëtarit.

Pjesë e ‘Big Brother VIP’?  Këngëtari i njohur