Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plagoset rëndë reperi i njohur, shtrohet në spital dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën

Postuar: 12/11/2019 - 15:35

Reperi i famshëm amerikan Lil Reese është plagosur rëndë. Sipas mediave të huaja, 26- vjeçari ndodhet në gjendje kritike për jetën pasi u qëllua në qafë pasditen e djeshme.
 
Emri i vërtetë i reperit është Tavares Taylor.
 
Taylor u transferua në Qendrën Mjekësore Christ në Oak Lawn, Illinois të SHBA-së.
 
Policët janë duke hetuar rastin,  ndërsa Reese është i shtruar në spital në gjendje kritike.
 
Sipas raportimeve të  policisë, ai u gjet në vendin e ngjarjes i mbuluar me gjak dhe nuk dihet akoma se çfarë ka ndodhur saktësisht.
 
Policia po heton për ngjarjen.
 
Reperi është një ndër më të pëlqyerit nga të rinjtë dhe është në vendin e  73 në listën e “Hot 100 të Billboard”.
 
Gjithashtu reperi publikoi së fundmi këngën "Us" në bashkëpunim me Rick Ross dhe Drake.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 13/12/2019 - 22:37

Aktorja e njohur shqiptare Eva Alikaj ka treguar në emisionin “Pasdite me Rudinën”, se në momentin kur fitoi çmim për filmin ‘Njeriu i mirë’, u thumbua nga kolegia e saj Elvira Diamanti.

Postuar: 13/12/2019 - 22:19

Ditën e sotme është ndarë nga jeta aktori i famshëm Danny Aiello në moshën 86 vjeçare.

Postuar: 13/12/2019 - 21:21

Aktorja, Eva Alikaj ka qenë pasditen e sotme e ftuar në emisionin “Rudina”, ku ka fol

Postuar: 13/12/2019 - 19:31

Këngëtarja e dashur e publikut shqiptar, Aurela Gaçe ka treguar me anë të postimeve të ndryshme n

Postuar: 13/12/2019 - 19:16

Këngëtarja shqiptare Loredana Zefi është bërë pjesë e listës së personazheve zviceranë më të kërk

Postuar: 13/12/2019 - 18:17

Manjola Nallbani është “sulmuar” nga një tufë me pata gjatë xhirimeve të videoklipi