BREAKING NEWS

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del me mesazhin frymëzues dhe shpresëdhënës (Videoja që po bën xhiron e rrjetit)

Pasojat e mëdha të Covid-19 në botë, Robert Kennedy Jr del
x

Gossip

Planet për një fëmijë tjetër? Bieta Sulo jep përgjigjen që të gjithë prisnim

Planet për një fëmijë tjetër? Bieta Sulo jep

Disa ditë më parë moderatorja e njohur Bieta Sulo u shfaq me me një tullumbace rozë në duar dhe ndjekësit menjëherë aluduan se moderatorja mund të jetë në një pritje të ëmbël. Kjo gjë u mohua nga vetë Bieta, e cila tha se do të dëshironte shumë që të sillte në jetë një fëmijë, por në fakt, foto përkon me lindjen e mbesës dhe shtoi se mezi pret që të bëhet teze për herë të parë.

Ndërkaq, gjatë puntatës së sotme në “Ftesë në 5”, tema e shtatzënisë u rikthye sërish, ku e ftuar ishte gazetarja e sportit Vilma Masha, e cila pak muaj më parë solli në jetë një fëmijë të quajtur Sea.

Fillimisht ishte Bieta ajo që pyeti Vilmën nëse dëshiron që të sjellë në jetë një tjetër fëmijë. Ndërsa pas përgjigjes së gazetares, nuk mungoi dhe e njëjta pyetje nga kjo e fundit në drejtim të Bietës. Bieta u përgjigj që patjetër, dëshiron të bëj një fëmijë dhe nuk e përjashtoi mundësinë e një shtatzënie të mundshme.

Vilma Masha: A dëshiron të bësh fëmijë tjetër.

Bieta Sulo: Po patjetër, dëshira është.