BREAKING NEWS

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të garojë i vetëm në zgjedhje

“Braktisi” Berishën, Agron Duka zbulon pse do të
x
BREAKING NEWS

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk mundet të të duket Edi Rama një njeri...

Rritja e pëlqyeshmërisë për Alibeaj, pedagogia: Ty nuk
x
BREAKING NEWS

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta: Çfarë ndodhi në aksin Tiranë-Lezhë

U raportua për atentat, policia zbulon si qëndron e vërteta:
x
BREAKING NEWS

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve të tjerë (EMRAT)

KQZ kërkon gjobitjen e tre kryebashkiakëve dhe disa zyrtarëve
x
BREAKING NEWS

Aksident me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para

Aksident  me vdekje/ Bie nga skela 53-vjeçari, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët

Deputetja e PS ka 'dy fjalë' për patronazhistët
x
BREAKING NEWS

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e para

Tronditet Lezha/ Të shtëna me armë zjarri, zbardhen dyshimet e
x
BREAKING NEWS

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon qeverinë: Kjo qeveri në 8 vite mori borxh 5 miliardë euro

Berisha prezanton kandidatin për zgjedhjet e 14 majit dhe thumbon
x

Gossip

Plas debati i ashpër në emision mes të ftuarve, moderatorja 'nuk përmbahet': Edhe ty gruaja te ka…(Video)

Plas debati i ashpër në emision mes të ftuarve, moderatorja

Në emisionin “Aldo Morning Show ” i ftuar ishte Ismet Drishti. I pyetur për temën e dites se kujt i mungojnë me shumë të drejta në Shqipëri ai ndau opinionin e tij ndërsa duket qartë që ka një përplasje mendimesh mes atij dhe moderatores në studio.

Ismet Drishti: Pasurine të gjithë politikanët e kanë nga gruaja

Megi Latifi: Pra, edhe ti e ke nga gruaja?

Ismet Drishti: Une jo nga vetja, jam drejtor!

Megi Latifi: Atehere pse thoni që keni më pak të drejta?! Ja ku jeni në post drejtues.

Ismet Drishti: Kush i pengon femrat? Ato madje janë të privilegjuara

Megi Latifi: Jo, janë të paragjykuara

Ismet Drishti: Ato mund të bëjnë çfarë të duan.

Megi Latifi: Epo ne po flasim për femra me norma këtu.

Kjo ishte biseda e tensionuar sot në programin e mëngjesit në Tv Klan.