BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x
BREAKING NEWS

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet i vdekur i riu në Elbasan

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet
x
BREAKING NEWS

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria, sinoptikanët në Greqi tregojnë dy qytetet shqiptare që do të përjetojnë temperatura ekstreme!

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit, ja çfarë po ndodh në spitale

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete
x
BREAKING NEWS

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë
x
BREAKING NEWS

Prishja e banesave në zonën e 5 Majit, reagon Avokati i Popullit

Prishja e banesave në zonën e 5 Majit, reagon Avokati i Popullit
x
BREAKING NEWS

Meta caktoi datën, do futet PD në zgjedhjet në 6 bashki? Lulzim Basha jep paralajmërimin e fortë

Meta caktoi datën, do futet PD në zgjedhjet në 6 bashki? Lulzim
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga KQZ, publikon datën e zgjedhjeve të pjesshme vendore

Vjen reagimi zyrtar nga KQZ, publikon datën e zgjedhjeve të pjesshme
x

Gossip

Plas debati i fortë në "Big Brother Vip" për këtë konkurrent/ “Ti erdhe dhe më the për ...”, Paloma dhe Beniada debatojnë me tone të ashpra, moderatorja paralajmëron: Nëse nuk hapen kamerat, unë largohem nga shtëpia (VIDEO)

Plas debati i fortë në "Big Brother Vip" për

Para disa ditësh Fifi debatoi me Palomën, pasi kjo e fundit e kishte këshilluar Fifin që të tregohej e rezervuar përballë Granitit, mirëpo Fifi nuk e ka marrë në konsideratë, gjë që nuk i pëlqeu aspak Palomës. Ndërkohë Fifi, ka këmbëngulur se ajo mund të bëjë ç’të dojë, duke i kërkuar të mos flasin më për këtë çështje.

Të njëjtën deklaratë e bëri edhe gjatë spektaklit të djeshëm kur u shpreh: “Nuk dua të më ndërhyjë më njeri, bëj ç’të dua me jetën time”.

Edhe pas përfundimit të këtij showt marrëdhënia e tyre vazhdoi të ishte tema kryesore e diskutimit. Beniada e cila disa ditë më parë kishte diskutuar me Palomën mbi faktin nëse kishte apo jo pëlqim për Granitin , e akuzoi gazetaren për ‘’shtrëmbërim’’ të fjalëve me qëllim për të nxitur debat.

“Ti më erdhe mua në tavolinë dhe fillove të diskutojë për Granitin. Të gjitha janë të xhiruara dhe unë do kërkoj të hapen kamerat, në të kundërt unë do të largohem nga shtëpia” – replikoi Paloma.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)