BREAKING NEWS

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të burgosuri, GJKKO merr vendimin dhe ndryshon masën e sigurisë për bashkëshortin e ish-gjyqtares Mimoza Margjeka

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të
x

Gossip

Plas grushti! Dy personazhet e njohur të emisionit në Top Channel përplasen fizikisht (Videoja po thyen rrjetin)

Plas grushti! Dy personazhet e njohur të emisionit në Top Channel

Ka plasur sherri në puntatën e fundit të emisionit të njohur në Top Channel, "Aventurierët".

Dy djemtë  Alioni dhe Tatani janë konfrontuar fillimisht me fjalë e ofendime e më pas janë përplasur fizikisht.

Sherri

Tatani: Mos m'i boj pra!

Alioni: Do t'i boj pra kur i meriton! Kam me bo dhe gjona tjera po i meritove!

Tatani: S'bo vaki!

Alioni: Po bo pra!

Tatani: Ej rri urtë e mos i bojmë k'to gjona njoni-tjetrit!

Alioni: Rri mirë!

Tatani: Rri ti mirë o plak!

Alioni qëllon me grusht Tatanin dhe shpërthen në ofendime.

"Po shkëmbenim fjalë dhe kur më preku te mjekra...s'e mbajta veten fare"-, tha Alioni në prapaskenë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Më të lexuarat