BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Gossip

Plas keq debati, Arjan Konomi i kthehet Julit: Rrugaç! Kërko menjëherë falje

Plas keq debati, Arjan Konomi i kthehet Julit: Rrugaç! Kërko

Argjend Rraci pati një debat të ashpër me 20-vjeçarin, Juli, ditën e djeshme. Shkak u bë një video virale në rrjet, në të cilën Juli shfaqej duke sharë pas shpine Argjendin, teksa ky i fundit fliste duke parë vajzat.

Argjend Rraci: Mos u merr me mua. Kjo që ke bërë ti është ofezë dhe është shumë e pa pranueshme. Kur të flas unë, nuk dua që të flasësh për mua. Ki respekt. Mos bëj ofendime. Të jetë hera e parë dhe e fundit që ndodh kjo gjë. Nuk ka me pas një herë të dytë.

Juli: Nuk kam respekt për ty. Ti je aktor. Na je shpifur. Ti je mall kinez, ndryshon fytyrën ditë për ditë. Je aktor cirku, Ke ardh nga Kosova në Tiranë. Njerëzit nuk janë budallenj do ta shohin fytyrën tënde. Na e shpife.

Argjend Rraci: Kam ardh për ato atje (vajzat), jo për ty. Mos u merr me mua, merru me femrat. A ke ardhur për femrat? Asnjë gjest për femrat nuk kam parë nga ty për me fitu një femër.

Juli: Nëse do më duan, do më duan kështu si jam. Unë nuk aktroj që të bie në sy. Edhe po s’më deshën, do dua veten.

Argjend Rraci: Kush të do ty kështu si je? A ke hyrë për femra? Pse nuk bën diçka për to. Unë jam ky që jam. Mendimi yt nuk më intereson. Kujt po i plas k*ri a ta shpif ty apo jo. Ik nëse s’do me m’pa. Merru me femra nëse ke ardh për femra, nëse ke ardh për tjetër send…

Ritvana dhe Mikela i dolën në krah qëndrimit të Argjendit dhe i thanë Julit se kjo sjellje është e papranueshme.

Komenti i Arjan Konomit erdhi me tone të larta zëri për shkak të sjelljes arrogante të Julit. Ai tha:

“Këto ofendime prej rrugaçi nuk i pranoj. Je më i riu këtu dhe po të kundërshton gjithë studioja. Edhe të kuptoj, se mbase je sulmuar dhe je ‘persekutuar’ në jetë dhe këtë mënyrë të foluri e ke kthyer si vetëmbrojtje”.

Opinionisti i kërkoi 20-vjeçarit të kërkonte falje, por ai nuk pranoi.

Më të lexuarat