BREAKING NEWS

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar se të prekur me koronavirus, ja 3 qytetet me numrin më të madh të infektimeve

Lajm fantastik nga spitalet COVID: Sot më shumë të shëruar
x

Gossip

Plas keq grushti në emisionin më të ndjekur në Top Channel/ Produksioni merr vendimin dhe përjashton të dy konkurrentët, vjen reagimi i fortë i Erit (FOTO)

Plas keq grushti në emisionin më të ndjekur në Top Channel/

Një sherr banal degradoi para disa ditësh në emisionin më të ndjekur në Top Channel 'Përputhen". Debati mes dy konkurentëve ka agravua në dhunë fizike mes Erit dhe Dorit djalit të ri në Përputhen.

Pas pamjeve të rënda, të dy konkurrentët janë përjashtuar nga emisioni. Pas disa minutash që hyri në emision të enjten, Dori u përplas me Erin pas një komenti banal. Sherri degradoi deri aty sa në prapaskenë dy djemtë u përplasën fizikisht.

Produksioni i emisionit Përputhen vendosi përjashtimin e Erit dhe Dorit pas sherrit.Duke vënë theksin se të tilla veprime nuk tolerohen, sidomos duke marrë parasysh faktin se Përputhen është një program ku të rinjtë kërkojnë për të gjetur dashurinë e jetës, moderatorja Bora Zemani tha se skena të tilla janë absolutisht të papranueshme.

“Eri është përfundimisht i përjashtuar nga ky program. Ndërsa Dori, djali i ri që iu bashkua programit, edhe Dori është përjashtuar nga emisioni. Më vjen keq sepse sapo ishte bërë pjesë”, tha Bora.

Eri i cili nuk ndodhej mbrëmë në emision, publikoi një status ku duket se hidhte një thumb për dikë.

“Ikën macja, pogonishten fillon miu”, shkroi ish-konkurrenti duke e fshirë më pas postimin.

Plas keq grushti në emisionin më të ndjekur në Top Channel/

Më të lexuarat