BREAKING NEWS

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja cilit koalicion do t’i bashkohet për zgjedhjet e 25 prillit

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja
x

Gossip

Plas keq mes dy këngëtareve të njohura shqiptare/ ‘Është hipokrite, në fillim më bëri qejfin pastaj…’, zbulohet sherri mes tyre se çfarë ka ndodhur

Plas keq mes dy këngëtareve të njohura shqiptare/

Prej disa kohësh, dy këngëtaret e njohura shqiptare, Rovena Stefa dhe Elhaida Dani nuk flasin me njëra- tjetrën. Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Rovena në një intervistë të dhënë  për “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim”.

Këngëtarja pranoi hapur që nuk flet me Elhaida Danin, e cila jeton prej vitesh mes Italisë dhe Shqipërisë. Por, ç’ka ndodhur mes vajzave?

Sipas Rovenës, Elhaida ishte treguar hipokrite gjatë një festivali. Edhe pse e kishte komplimentuar për këngën dhe muzikën, këngëtarja tregoi se Elhaida e kishte votuar me zero pikë. Ndaj, kjo ishte edhe arsyeja që ajo kishte vendosur të mos i fliste asaj.

Më të lexuarat