Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plas keq mes konkurrentit dhe shef Renatos, situata del jashtë kontrollit (Video)

Video: 

Postuar: 16/11/2018 - 22:47

As kjo mbrëmje e emisioni të gatimit "Hell’s kitchen" nuk ka kaluar pa konfrontime.

Mbrëmjen e sotme, një konkurren ka lënë pa pastruar karkalecin, por shef Renato Mekolli nuk ia ka lënë mangut.

Ai ia ka hedhur tiganin tek këmba dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer konkurrentit.

Megjithatë, ky i fundit i është kthyer keq shefit dhe kaq ka mjaftuar që Renato të tërbohet, duke i kërkuar të dalë jashtë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 10

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 10/12/2018 - 18:55

Ata janë një nga çiftet më të famshëm e të dashur në vendin tonë dhe Turqi gjithashtu. Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj Tolgahan Sayisman festojnë sot përvjetorin e katërt të dashurisë së tyre.

Postuar: 10/12/2018 - 18:25

E gjtihë vëmendja ka qenë tek "Kënga Magjike" dhe këngëtarët që morën pjesë këto ditë.G

Postuar: 10/12/2018 - 18:19

Ronela Hajati është një nga këngëtaret shqiptare që publiku e do për stilin e saj të veçantë.

Postuar: 10/12/2018 - 17:58

Këngëtari i njohur shqiptar Ermal Meta do të jetë mysafir special i edicionit të 57-të të Festiva

Postuar: 10/12/2018 - 17:43

Çdo vit, pas përfundimit të “Kënga Magjike” mbledh disa nga finalistët ku diskutojnë

Postuar: 10/12/2018 - 16:30

Është një ndër vajzat e Showbiz-it që do të kujtohet gjithmonë nën petkun  e vogëlushes.

Postuar: 10/12/2018 - 16:23

Prej disa muajsh rrjetet sociale ziejnë nga debatet mes repereve të reja në Shqipëri dhe Kosovë