BREAKING NEWS

Meta i përgjigjet ultimatumit të Gramoz Ruçit/ Presidenti propozon emrin e radhës për kreun e KLSH, kush është pedagogu i njohur i Drejtësisë

Meta i përgjigjet ultimatumit të Gramoz Ruçit/ Presidenti
x

Gossip

Plas keq mes konkurrentit dhe shef Renatos, situata del jashtë kontrollit (Video)

Plas keq mes konkurrentit dhe shef Renatos, situata del jashtë kontrollit

As kjo mbrëmje e emisioni të gatimit "Hell’s kitchen" nuk ka kaluar pa konfrontime.

Mbrëmjen e sotme, një konkurren ka lënë pa pastruar karkalecin, por shef Renato Mekolli nuk ia ka lënë mangut.

Ai ia ka hedhur tiganin tek këmba dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer konkurrentit.

Megjithatë, ky i fundit i është kthyer keq shefit dhe kaq ka mjaftuar që Renato të tërbohet, duke i kërkuar të dalë jashtë.

 

Më të lexuarat