BREAKING NEWS

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë Shqipërisë, anija cisternë dhe shoqëruesi i saj misterioz po i drejtohen...

Dy anije gjigante 250 metra të flotës ruse do kalojnë pranë
x
BREAKING NEWS

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja mori përpara tre kalimtarët, vdes në spital njëri prej tyre (EMRI)

Aksidenti i frikshëm te “Kodra e Diellit” ku 29-vjeçarja
x
BREAKING NEWS

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet masa e dhënë

Apeli i GJKKO merr vendimin për gjyqtaren e njohur dhe avokatin. Zbardhet
x
BREAKING NEWS

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na tha se u zhduk”/ Zbulohet për herë të parë shteti ku ndodhet personi që lajmëroi xhaxhanë e Ervis Martinaj për zhdukjen e të shumëkërkuarit të drejtësisë

“Një i afërmi jonë nga Puka që jeton jashtë, na
x
BREAKING NEWS

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e menjëhershëm

E kanë eleminuar Ervis Martinajn? Prokuroria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e kërcyer në bodrumet e politikës shqiptare

Petro Koçi: Çifti Berisha-Metaj, një ‘tango’ e
x
BREAKING NEWS

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e Berishës nga politika, në shtator Kuvendi do shkaktojë “tërmet” për “non gratat” dhe spiunët

Ja skema ligjore që do të përdoret për përzënien e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali Berishën, nëse nuk do jetë më deputet ndaj tij do të filloj procesi penal, në shtator do kemi ngjarje të reja

Spartak Ngjela: Është e garantuar që ka prova për Sali
x

Gossip

Plas keq mes tyre/ Shtyrje fizike dhe fjalë fyese, personazhi i njohur po lahej në det kur patnerja e tij i kontrollon telefonin, shikoni sherrin e çiftit në mes të plazhit (VIDEO)

Plas keq mes tyre/ Shtyrje fizike dhe fjalë fyese, personazhi i njohur po

Sulmuesi i Manchester City, Phil Foden, është bërë së fundmi protagonist i një episodi së bashku me partneren e tij. Teksa ndodhen me pushime në Korfuz, ata janë filmuar duke bërë një sherr të madh.

Sipas medieve të huaja, 22-vjeçari ishte duke u larë në det kur e dashura e tij i ka kontrolluar telefonin. Mesa duket ajo ka lexuar disa mesazhe të futbollistit që kanë shkaktuar një debat të madh mes çiftit.

Plas keq mes tyre/ Shtyrje fizike dhe fjalë fyese, personazhi i njohur po

Të pranishmit kanë kapur në video momentin kur Rebecca, e dashura e yllit të City-t i bërtet atij, duke i kërkuar llogari për mesazhet që gjendeshin në telefonin e tij.

Dyshja, që dy fëmijë së bashku, ka debatuar me tone të ashpra, me shkakun e sherrit mes tyre që mbetet ende për t’u zbuluar.

Më të lexuarat