BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x
BREAKING NEWS

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron fundosjen e Sali Berishës në SPAK për dosjen e vrasjeve në Tropojë: Është bërë si një qen i tërbuar që po përpiqet të hajë çdo person që i del përpara

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek ish-Kompleksi “Partizani” me të njëjtën skemë që ndoqi me Jamarbër Malltezin, zbardhen akuzat dhe dokumentet

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek
x

Gossip

Plas keq në BBVK/ Blero përplaset ashpër me Ganiun: Mos më drejto mua gishtin...

Plas keq në BBVK/ Blero përplaset ashpër me Ganiun: Mos më

Debatet e ashpra kanë shoqëruar ditët e fundit shtëpinë e ‘Big Brother Vip Kosova’. Blero dhe Ganiu kanë bërë një diskutim të ashpër mbrëmjen e kaluar, të cilët nuk i kanë kursyer tonet e larta me njëri-tjetrin.

Në një moment Blero i drejtoi gishtin Ganiut duke i thënë “të bëjë me fol me veten nëse dua”, veprim që nxiti reagim.

Ganiu reagoi duke i thënë se kur debaton me të duhet të flasë qetë dhe të mos ia drejtojë gishtin, pasi nuk e toleron një gjë të tillë.

“Mos ma bëjë me gisht, mos lakmo nga Santiana se ajo i ka disa tolerime se është femër, ti mos të ndodh të ma bësh më kurrë në jetë me gisht, fol qetë nëse do debat me mua, do e shohësh në javët në vazhdim kush është Visar Dermaku”, u shpreh Gania Gërmia.

Kujtojmë që në ‘Prime’ të fundit u eliminua Domeniku, ndërsa pjesë e BBVK u bë modelja Kader Kicaj.