BREAKING NEWS

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente, ia beson Shkodrën krahut të tij të djathtë (EMRI)

Helidon Bushati dha dorëheqjen, Lulzim Basha bën lëvizjen
x
BREAKING NEWS

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas ‘bombën’: Gjella e prishur që po gatuhet nga...

“Ky është skandal e shkuar skandalit”, Klodiana Lala plas
x
BREAKING NEWS

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu Bashën kryetar të PD-së? Spartak Ngjela nxjerr prapaskenat dhe bën paralajmërimin e fortë: Saliu do...

Ç’do të bëjë Berisha tani që gjykata njohu
x
BREAKING NEWS

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon çfarë do ndodhë me Lulzim Bashën

Lufta në PD/ Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm, tregon
x
BREAKING NEWS

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet nga roli i Drejtuesit Politik për Qarkun e Shkodrës: Pas një reflektimi të thellë... (DEKLARATA)

E papritur/Tjetër krisje brenda PD-së, Helidon Bushati dorëhiqet
x
BREAKING NEWS

Vrasja e bujshme e ish policit Santiago Malkos/ GJKKO merr vendimin, ja sa vite burg caktohet për autorin

Vrasja e bujshme e ish policit Santiago Malkos/ GJKKO merr vendimin, ja sa vite
x
BREAKING NEWS

Kush ia dha armën me mulli shumë të rrallë dhe të shtrenjtë 17-vjeçarit në Lezhë? “Po e them për herë të parë”/ Eksperti zbardh detajet tronditëse: Një e ngjashme vrau bankierin Artan Santo

Kush ia dha armën me mulli shumë të rrallë dhe të
x
BREAKING NEWS

Pastrim parash të miliona eurove/ Gjykata merr vendimin për shoferin dhe kunatin e Rezar Taçit

Pastrim parash të miliona eurove/ Gjykata merr vendimin për shoferin
x

Gossip

Plas keq në Big Brother / Arjola i përvishet Antonelës, Donaldi përplaset me Ilirin: S’jam këtu as për produksionin as për ty

Plas keq në Big Brother / Arjola i përvishet Antonelës, Donaldi

Arjola është akoma e acaruar pas debatit me Antonelën. Ajo u shpreh se Antonela e humbi logjikën dhe kontekstin e të biseduarit.

“Ajo e humbi logjikën dhe kontekstit dhe filloj të bërtiste se nuk dinte çfarë të thonte.Do ishte më e drejtë të thonte më ngeli hatri kur i përmenda punën e mamit. Ishte thjesht një batutë shoqërore. Ajo s’ka shans të zihet më me mua. Do ta lej të flasi në Prime. Unë s’kam ardhur për t’u zënë, ajo le të zihet më kë të dojë”, tha aktorja e shqetësuar.

Ndërkohë, në një tjetër episod, diskutimi mes Donaldit dhe Ilirit agravoi mes dyshes. Iliri u acarua shumë duke i thënë se ai nuk di asgjë në lidhje më të.

“Ti nuk di asgjë për mua. Si ke guxim flet për mua kështu edhe bën parashikime të tilla kur s’më njeh”, tha Iliri.

“Kam të drejtë të bëj çdo gjë në këtë shtëpi se të gjitha parashikimet më kanë dalë”, ju kthye Donaldi.

“Keni qënë 7 persona kundër meje për 1 koncept që kam pasur unë, për të më larguar nga shtëpia. Mua s’më han fare për asgjë, se s’jam këtu as për produksionin as për ty as për të gjithë ju. Jam për veten time dhe për ata që janë andej mureve”, tha Iliri.

Më të lexuarat