BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x
BREAKING NEWS

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron fundosjen e Sali Berishës në SPAK për dosjen e vrasjeve në Tropojë: Është bërë si një qen i tërbuar që po përpiqet të hajë çdo person që i del përpara

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek ish-Kompleksi “Partizani” me të njëjtën skemë që ndoqi me Jamarbër Malltezin, zbardhen akuzat dhe dokumentet

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek
x
BREAKING NEWS

Në përgjimet e “SKY ECC” dalin gazetarë të njohur që bashkëpunojnë me krimin dhe politikanë që kanë porositur vrasje, gati të fundoset një ministër, ja prapaskenat e bujshme, flet Anduena Llabani

Në përgjimet e “SKY ECC” dalin gazetarë të
x
BREAKING NEWS

Provokon doktori i Bllokut Sali Berisha dhe sulmon ashpër LANÇ: Dita e Çlirimit dita më e zezë për shqiptarët, nuk ranë 28 mijë dëshmorë dhe pati vëllavrasje, janë shpikur beteja dhe janë trilluar histori mbi partizanët

Provokon doktori i Bllokut Sali Berisha dhe sulmon ashpër LANÇ: Dita
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja pse Sali Berisha nuk e pranon 29 Nëntorin si ditën e Çlirimit, është rreshtuar krah ballistëve dhe nazifashistëve, faktet rrëzojnë pretendimet e tij

Muharrem Xhafa: Ja pse Sali Berisha nuk e pranon 29 Nëntorin si ditën
x

Gossip

Plas keq në emision/ Shqipe Hysenaj kapet keq me Kristin: Mbahet si i virgjër, por…

Plas keq në emision/ Shqipe Hysenaj kapet keq me Kristin: Mbahet si i

Të dielën, në një dalje televizive ishin të ftuar Krist Dragot dhe Shqipe Hysenaj për të diskutuar rreth temës: "A e meritojmë hapësirën televizive?".

Një ndër të parat, ka folur Shqipja, e cila fillimisht ka dalë nga tema duke ironizuar dy prej djemve që kishte në krahë.

Fillimisht, ajo shprehu për ish-konkurrentin e spektaklit "Përputhen", Fatjon Kuqari, se është njeriu më i zgjuar në panel, ku më pas shtoi se ai është një ndër personat që se meriton kohën televizive.

"Për Fatjonin s'e di a e meriton të jetë pjesë e televizionit, se herë flet, e herë s'flet," u shpreh ajo.

Më pas kaloi nga ish-finalisti i spektaklit televiziv "BBV2", Krist Dragot, duke thënë se në vendin tonë mbahet si i virgjër.

"Jam e privilegjuar që ndodhem në këtë kolltuk, sepse nga ana ime e djathtë kam Fatjon Kuqarin, i cili është njeriu më i zgjuar sot për sot, dhe në anën e majtë kam Kristi Dragotin, që mbahet si një njeri i virgjër këtu ku jemi ne," shtoi Shqipja