BREAKING NEWS

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun e Dibrës

Publikohet lista e plotë, zbardhen emrat e propozuar nga PD për qarkun
x

Gossip

Plas sherri/ E quajti prezantuesen më koti në Shqipëri, moderatorja e ‘Top Channel’ i kthehet keq Xhensila Peres: Kush je ti?

Plas sherri/ E quajti prezantuesen më koti në Shqipëri,

Ish-banorja e ‘Big Brother’, Xhensila Pere gjatë një interviste për emisionin "Mes Yjesh" u pyet se cila është prezantuesja më koti në Shqipëri sipas saj. Ajo përmendi Alesia Bamin duke thënë se ndonëse është shumë e bukur, nuk e meriton të jetë aty ku është pasi nuk ka aftësinë e duhur.

"Më shumë se sa prezantuesit, për mendimin tim janë formatet e gabuara. Alesia është kaq e bukur, por që më vendin e saj mund të ishte dikush tjetër shumë herë më i aftë më i aftë. Më duket sikur është në një kafe. Ajo është shumë e bukur, e kam parë që 14-vjeç, e kam parë të lyer dhe të palyer live dhe është shumë e bukur por për aty nuk është shumë e denjë", tha Xhensila.

Plas sherri/ E quajti prezantuesen më koti në Shqipëri,

Pas deklaratës së saj ka reaguar dhe Alesia. Ajo ka publikuar në Instastory një video nga makina duke dëgjuar këngën e Samantës dhe Onatit "Ti se din se". "Ti do me kon si unë ama veten nuk e jep", është pjesa e këngës, e cila duket si një dedikim. "Kush je ti?", shkruan Alesia krahas videos.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Ti don me kon si un ama veten nuk e jep"

A post shared by @ vipvideoos__ on