BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Plas keq sherri në emision, shpërthen Arjan Konomi: Mendje maskiliste dhe perverse

Plas keq sherri në emision, shpërthen Arjan Konomi: Mendje maskiliste

Armando ka pasur një përballje të fortë edhe me opinionistin Arjan Konomi në puntatën e sotme të "Përputhen +40". Konkurrenti ka ironizuar se është një oqean i thellë dhe varka e tij është shumë  e vogël ndërsa opinionisti iiu kthye duke i thënë se është person i vetëm që ka parë me një mendje kaq maskiliste dhe perverse deri tani.

Armando: Unë jam një oqean i thellë dhe varka jote është shumë  e vogël.

Arjan Konomi: Kam dalë në përfundim se ti ke mendje maskiliste dhe perverse.

Arjan Konomi: Ti e mban veten një gjeni që lundron në oqean dhe thua që je i barabartë.

Armando: Të sfidoj në diturinë me mua.

Arjan Konomi: S’je ai që i ofron femrës, nuk je ti protektori i femrës.

Armando: Më shastise Arjan, s’po të kuptoj.

Arjan Konomi: Po ta kuptoje nuk do thoje proçka aty.

Armando: Ti po më sulmon por nuk dua të të kthehem.