BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Gossip

Plas keq sherri në emision, Gilberta dhe Iliri përballen për herë të parë pas ndarjes së tyre të bujshme (VIDEO)

Plas keq sherri në emision, Gilberta dhe Iliri përballen për

Dy konkurrentët e ‘Përputhen +40’, Gilberta dhe Iliri vetëm pak kohë pasi dolën çift nga programi u ndanë.

Në një intervistë me Fatmën, Olesian, Kristën dhe Tean, Gilberta ka treguar se shkaku ka qenë Iliri duke qenë se ai nuk ishte prezent në jetën e saj. Madje ka treguar episode që Iliri nuk kujtohej për të apo u rralluan takimet.

Në anën tjetër Iliri është shprehur se ai thjesht i kishte kërkuar pak kohë Gilbertës sa të rregullonte gjërat e tij, por ishte kjo e fundit ajo që hoqi dorë.

Ka pasur shumë tension dhe debat në studio dhe për disa momente vajzat nuk po arrinin të kuptonin se cili ishte shkaku i vërtetë i ndarjes së tyre.

Për më tepër ndiqni intervistën e plotë:

Më të lexuarat