BREAKING NEWS

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me
x

Gossip

Plas keq sherri në 'Përputhen', Lindita braktis takimin, konkurrenti shpërthen në ofendime: Më deshi k*..

Plas keq sherri në 'Përputhen', Lindita braktis takimin,

Takimi i Linditës dhe Naumit në "Përputhen +40" nuk ka shkuar mirë. Lindita kërkoi të përfundonte takimi pasi ndihej e bllokuar dhe u shpreh se Naumi nuk po tregohej i drejtë.

Lindita: Nuk e di pse e kam këtë përshtypjen, ndoshta gabohem, por bllokohem kur flas me ty. Më ikin të gjitha fjalët.

Naumi: Edhe unë erdha më ndryshe, por edhe unë sikur bllokohem.

Lindita: Në cfarë kuptimi ti?

Naumi: Nuk jam i bllokuar fare, fshije o vllai.

Lindita: Unë jam e bllokuar nga ana jote në sensin jo të mirë të fjalës.

Naumi: Dhe unë njësoj.

Lindita: Po deri tani po të bëja komplimente. Mendoj se nuk kemi për të thënë më asgjë me njëri-tjetrin. Më mirë ta mbyllim këtu se shiko si e dredh ky.

Naumi ka përdorur fjalor fyes me Linditën dhe e ka ofenduar keq pasi braktisi takimin.

Naumi: E falenderoj që iku, më bëri një nder të madh se kam një hall më pak.

Lindita: Nuk të lejoj të më shash familjen time. Kush je ti të më prekësh në familje. Kujt i thua kështu fjalësh? Je injorant? Kush je ti? Mund të jesh cuni i Berlusconit, nuk më intereson. Kush je ti të më prekësh në familje? Injorant.

Naumi: Ke më gjë për të thënë?

Lindita: Pse më preke në familje?

Naumi: Se më deshi k….

Pas fjalorit fyes në takim me Linditën, në studio Naumi u shpreh se nuk është penduar aspak.

Arjani: Mund ta kishe kursyer atë gjë. Nuk mendoj që është ndaj mungesës së mirënjohjes, mendoj se kishe një ndjesi që Lindita kishte ardhur për të të vënë me shpatulla pas muri. Më bëri përshtypje Lindita se në bisedën që bëtë ishe sulmuese, por Naumit turp ti vijë për atë që ka bërë. Nuk e mbështes fare dhe tup ti vijë për atë që ka thënë. Naumi është viktima e një loje që e ke bërë dhe nuk e ke luajtur bukur.

Lindita: Më ka thënë që nuk jam bërë si Ndricimi që ka bërë shkollën e jetës.

Naumi: Cfarë janë këto pallavra. Të më thojë mua l**e surrati i kësaj në takim. Mos më thojë mua loqe ajo.

Më të lexuarat