BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të bllokuar formimin e qeverisë nga PS, pakti PD-LSI nuk e kënaq, presidenti nuk ja ka besën Bashës

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të
x

Gossip

Plas keq sherri në ‘Përputhen’/ “Ti i hidhesh në qafë tjetrit pa e njohur”, Ana i kthehet ashpër Melisës: Do më japësh ca leksione të sillem si ti? (REPLIKAT)

Plas keq sherri në ‘Përputhen’/ “Ti i hidhesh

As në puntatën e djeshme të "Përputhen" nuk kanë munguar debatet mes Anës dhe Melisës. Melisa mendon se Ana është e tërhequr dhe nuk e shfaq pëlqimin ndërsa Ana kritikoi Melisën duke i thënë se i hidhet në qafë djemve pa i njohur.

Melisa: Ka momente që tipa të tërhequr siç është Ana, që ka një pëlqim por nuk e shfaq njësoj si unë

Ana: Unë e shfaq por në takim të parë nuk mund të kem pëlqim për një njeri, ai sapo ka ardhur si mund ta pëlqesh. S’do të thotë ti hidhem në qafë tjetrit se më pëlqen fizikisht.

Melisa: Ti nuk e bën këtë gjë unë e bëj. Do më japësh ca leksione të sillem si ti?

Ana: Kur nuk e njoh një njeri kam barrierat e mia.

Më të lexuarat