BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Gossip

Plas keq sherri në studion e Top Channel/ Shpërthen konkurrenti: Kujt i plasi? Merru për femra nëse ke ardhur për ato, nëse jo...

Plas keq sherri në studion e Top Channel/ Shpërthen konkurrenti: Kujt

Argjendi është ofenduar nga një koment të bërë nga Juli dhe kjo ka nxitur debate të ashpra në studio.

Juli e cilësoi si “aktor që ia ka shpifur dhe është bërë si mall kinez”. Ndërsa Argjendi i kërkoi të dalë jashtë nëse nuk i pëlqen dhe të merret me vajzat, jo me djemtë.

Pjesë nga debati në Top Channel

Argjendi: Mshele gojën. Me mua nuk ka për të pasur një herë të dytë.

Juli: Do të ta them prap se na e ke shpifur. Je bërë si mall kinez. Ditë për ditë nxjerr gjëra të reja. Mos qaj.

Argjendi: Ti ke hyrë me ofendime. Unë qaj për ty? Për këlyshat sit y. Mbaj rolin tënd, publikun.

Juli: Dua të të bjerë maska dhe të vërtetoj që je aktor.

Argjendi: Unë them që jam aktor, ku është problem? A ke ndonjë problem?

Juli: Duhet të shfaqesh si je.

Juli: Do të të nxjerr njëherë ty, pastaj do dal vetë.

Argjendi: A ke ardhur për femra?

Argjendi: A ke bërë ndonjë gjë për të bërë për vete këto femra? Pse merresh me neve?

Argjendi: Kujt i plasi? Merru për femra nëse ke ardhur për femra. Nëse jo, thuaje publikisht.

Më të lexuarat