BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Gossip

Plas keq sherri në ‘Top Channel’/ Gazetari e akuzon se ka çrregullime mendore, Ana e ‘Përputhen’ shpërthen e revoltuar dhe bën veprimin që nuk pritej (REPLIKAT)

Plas keq sherri në ‘Top Channel’/ Gazetari e akuzon se ka

Gazetari Bledi Mane akuzoi sot në rubrikën ‘Trotuar’ tek ‘E Diell’, Anën për probleme me personalitetin.

Plas keq sherri në ‘Top Channel’/ Gazetari e akuzon se ka

“Personat që dalin nga Për’puthen janë njerëz me dy personalitete dhe vuajnë nga një çrregullim mendor. Janë vënë para një presioni social, në karakterin e tyre shoh luhatje të mëdha.

Dhe Ana dhe Shqipja nxorën në pah një krenari të tepruar. Duhet një psikolog për këta personazhe që marrin pjesë në këto emisione“, thotë Bledi.

Ana, e acaruar replikon: “Kush je ti të na gjykosh? Nuk do rri të të dëgjoj ty, s’kam nerva”, tha ajo dhe u largua nga studioja.

Plas keq sherri në ‘Top Channel’/ Gazetari e akuzon se ka

Plas keq sherri në ‘Top Channel’/ Gazetari e akuzon se ka=

Më të lexuarat