BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Plas keq sherri/ Tha në mes të emisionit se ajo ndan çifte, këngëtarja shqiptare i kthehet e revoltuar Xhensila Peres: Boll bëre si Nënë Tereza, merakosu për burrin tënd! (REPLIKAT)

Plas keq sherri/ Tha në mes të emisionit se ajo ndan çifte,

Modelja Xhensila Pere e ftuar në emisionin ‘EXPULS’ e pyetur se cili është personazhi më zhgënjyes që ka njohur u shpreh se është këngëtarja Xheisara. Kjo deklaratë erdhi referuar referuar lajmeve të qarkulluara 1 vit më parë, sikur Xheisara kishte ngacmuar Romeo Veshajn, kohën që ky i fundit ishte i lidhur me Jonida Maliqin.

“Asnjë personazh publik nuk është ashtu siç është në tv! Këtë duhet t’a pranojmë! Zhgënjim… ti vdes mo me më nxjerr ca emra! E di kush më ka zhgënjyer? Xheisara! Sepse nuk më pëlqejn që bëhet gjithmonë shkak për ndarje çiftesh, mos më ngacmo më shumë! Publiku është i zgjuar, e kupton vetë”- u shpreh ajo.

Nuk kaluan shumë orë nga transmetimi emisionit dhe erdhi kundërpërgjigjia e Xheisarës: “E di që të gjithë jeni të habitur më përgjigjen e Xhensilës tek #EXPULS. Askush, nisur dhe nga unë, nuk e priste që mikja imë prej shumë vitesh të tregohej kaq e sinqertë në atë lloj forme. E dashur Xhensila! Bën mirë të heqësh dorë nga të qenurit Nënë Tereza dhe merakosu për burrin tënd dhe lej burrat e botës se e gjejnë direkt ngushëllimin!”– shkruan ajo.

Plas keq sherri/ Tha në mes të emisionit se ajo ndan çifte,