Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plas në emision/ Roberti i kthehet Alketës: Ke pasqyrën para, po flet me veten

Postuar: 10/12/2018 - 22:28

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance With Me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores Alketa Vejsiudrejtuar Robert Aliajt.

Roberti i tha Alketës:

S’kemi pse të jemi fallco, pse mos jemi të sinqertë"

Alketa iu përgjigj:

Unë të bëra një kompliment, po flas shqip, jo kinezçe. Mbështetu tek e mira, mos shiko busull publikun"

Debati vazhdoi më tej:

Roberti: Alketa ke pasqyrën përpara më duket po flet për veten.

Alketa: Nuk u morëm vesh, ishte moment konfuz

Më tej ndërhyri Valbona Selimllari:

Alketa mos ju fut lojës së Bertit, se kemi një spektakël për të bërë”.

Alketa ia ktheu:

O Valbona nuk i futem lojës së Robertit unë, jo. Robert na fëlliqe, tani t’i japim situatës ngjyrat e kërcimit"

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/05/2019 - 11:15

Ish-deputetja e Partisë Demokratike dhe pedagogia Grida Duma është fotografuar me funksionarin e lartë të BE-së, zotin Andrea Mogni, këshilltar i lartë Ekonomik në BE dhe akademik në në Universitetin Saint-Louis,

Postuar: 25/05/2019 - 10:52

Një gazetar i medias rozë duket se ka shkuar shumë larg për të zbuluar lidhjen e Fatmës dhe Alfio

Postuar: 25/05/2019 - 09:43

Prej disa kohësh janë duke qarkulluar zëra se Jonida Maliqi mund të jetë në një lidhje me aktorin

Postuar: 24/05/2019 - 23:49

Capital T njihet për bamirësitë që bën për njerëzit në nevojë dhe në Muajin e Shenjtë të Ramazani

Postuar: 24/05/2019 - 23:08

Motra e këngëtares Flaka Krelani do të jetë e ftuar nesër mbrëma në emisionin e Ermal Mamaqit, &l

Postuar: 24/05/2019 - 21:42

 Kejvina Kthella tashmë është një ndër modelet më të njohura dhe më të komentuara në mediat

Postuar: 24/05/2019 - 21:36

 Gazetari i njohur Sokol Balla është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku herë pas here publik