BREAKING NEWS

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit të Ekspertëve: Duke nisur nga nesër do të...

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit
x

Gossip

Plas një tjetër skandal/ Ish e dashura ruse e Rinianit të ‘Përputhen’ mori avionin dhe zbarkoi në Shqipëri, filmohet duke hyrë në hotel me një nga konkurrentët e tjerë (VIDEO)

Plas një tjetër skandal/ Ish e dashura ruse e Rinianit të

Një nga konkurentët e emisionit më të ndjekur "Përputhen" është filmuar me ish të dashurën e Rinianit, edhe ky një nga konkurentët e emisinit të dashurisë.

Së fundmi, në një lidhje direkte me emisonin ishte dhe ish e dashura ruse e Rinianit. Marsela, e cila edhe pse ruante në rrjetet sociale ende fotot me Rinianin, tha se mes tyre çdo gjë kishte përfunduar.

Plas një tjetër skandal/ Ish e dashura ruse e Rinianit të

Mirëpo, nga një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet se ajo shoqërohet me një tjetër djalë nga emisioni, Ervis Kurtin.Ataja janë filmuar duke u futur bashkë në një hotel në qendër të Tiranës, ndërsa Ervisi e ndihmon Marselën të zbresë nga makina.