Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plas sherri, Besa Kokëdhima i kthehet keq Ermal Mamaqit: Të të vijë turp!

Postuar: 20/04/2019 - 23:39

E ftuar sot në “Xing me Ermalin”, Besa Kokëdhima ka zbuluar shumë të reja pas kaq shumë kohësh që nuk e shihnim në emisione e intervista.

Këngëtarja dhuroi shumë të qeshura edhe me historitë që tregoi apo momentet komike. Ndërkohë një nga pyetjet që i shkriu të gjithë se qeshuri ishte ajo e Belindës. Velina e pyeti Besën nëse preferon më shumë një kastravec në vend të një salsiçeje meqenëse është vegjetariane.

Pas pyetjes së Belindës, Ermali iu drejtua Besës: Meqë po flasim për salsiçet çfarë mund të na thuash për jetën personale?

“Turp të të vijë”, ja ktheu Besa me humor teksa më pas tregoi se nuk është gati të ndajë informacione me publikun mbi jetën private.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/05/2019 - 23:35

 Sot bëhen 11 vite nga vdekja e Dritan Hoxhës dhe vajza e tij, Sara e kujton babain me një detaj prekës.

Postuar: 23/05/2019 - 20:30

Dje, “Soiree” në “Top Channel” iu dedikua karrierës së Alban Skënderajt.T

Postuar: 23/05/2019 - 20:14

Moderatori i programit ‘Trokit’ në IN Tv, Ermal Peçi mirëpriti sot në studio këngëtar

Postuar: 23/05/2019 - 20:08

  Zëvendëskryeministri italian Luigi di Maio, foli për marrëdhënien e tij gjatë programit &l

Postuar: 23/05/2019 - 19:54

Arjola Demiri ishte e ftuar në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të folur

Postuar: 23/05/2019 - 18:55

Blogerja Armina Mevlani ishte një nga bukuroshet shqiptare që mori pjesë në festivalin e Kanës.Pa

Postuar: 23/05/2019 - 17:49

 Veshje me stil, model flokësh i pagabueshëm, make up modest, në çdo dalje të saj publike Ka