BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Plas sherri / Ish-konkurrentit të ‘Përputhen’ nuk i del inati me Shqipen, e sulmon ashpër publikisht (FOTO)

Plas sherri / Ish-konkurrentit të ‘Përputhen’ nuk i del

Elvisi dhe Shqipja janë dalluar gjithmonë për marrëdhëniet e tensionuara me njëri-tjetrin. Mirëpo duket se as Elvisi nuk i ndahet Shqipes dhe e ka sulmuar sërish.

Ditën e djeshme Shqipja ishte në “E diell”, ku u përball me Tean. Ajo iu sul keq ish-konkurrentes, duke e akuzuar dhe komentuar çdo veprim të saj. Nisur nga kjo, Elvisi e ka ironizuar në rrjete sociale.

Plas sherri / Ish-konkurrentit të ‘Përputhen’ nuk i del

"-Sa vjeçe je dhe cili është objektivi i jetës tënde?

-Unë jam 30 vjeçe dhe objektivi kryesor që kam në jetë është të merrem me jetën e dikujt që s’më ka bërë asgjë.

-Po për veten, ç’mund të na thuash?

-Shiko, se “filani” ka bërë këtë, pastaj atë…

-Po ti për vete?

-Po “filani” ka bërë këtë, ka thënë atë…

-Aha, mir”, ka shkruar Elvisi.

Kujtojmë se dhe më parë ish-konkurrenti është shprehur se Shqipja i duket një njeri i vuajtur, prandaj nxjerr mllef dhe inat me këdo.

Plas sherri / Ish-konkurrentit të ‘Përputhen’ nuk i del

Plas sherri / Ish-konkurrentit të ‘Përputhen’ nuk i del