Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plas sherri mes Luana Vjollcës dhe Ermal Mamaqit/ Moderatorja e “Top Channel” i kthehet publikisht: Të ka marrë malli të...

Postuar: 18/03/2019 - 12:43

Moderatorja e njohur Luana Vjollca është një ndër personazhet që komentohet më shumë në mediat rozë. Jeta e saj private por edhe postimet e ndryshme në ‘Instagram’ tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi, bukuroshja bjonde ka publikuar një foto të shkrepur në pushimet e saj në Maldive ku shihej e shtrirë në një rrjet e cila qëndronte mbi det. Luana pranë fotos e cila është pëlqyer shumë nga ndjekësit ka pyetur gjithë fansat e saj se si po e kalonin të dielën.

Ndër komentet e shumta ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen ka qenë komenti i moderatorit të njohur, Ermal Mamaqi, i cili herë pas here nuk i kursen batutat me Luanën.

"Mirë çka…edhe ne mbahemi. Rrofsh që pyet. Si ishte rrjeta?”, i  ka shkruar Ermali duke shkrirë së qeshuri ndjekësit.

“Të ka marrë malli me u gric me mua, e”?, e ka pyetur Luana duke i kthyer kështu batutën moderatorit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/06/2019 - 08:00

“Në Shqipëri të flasësh për mjedisin, shëndetin apo mbrojtjen e natyrës je alien ose i çmendur por ndërkohë qe ne bëhemi copash për 30-qershorin, toka dhe deti helmohet çdo sekondë në këtë vend të bekuar!”

Postuar: 17/06/2019 - 07:52

Këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun Rozana Radi këtë fundjavë ishte në jug të

Postuar: 17/06/2019 - 07:18

Rezarta është nënë e tre fëmijëve, dy vajza dhe një djalë, por për shkak të problemeve të em

Postuar: 16/06/2019 - 19:55

Atë e njohin të gjithë për rolet e tij të panumërta në ‘Portokalli’ ku ka spikatur me

Postuar: 16/06/2019 - 17:49

Në emisionin 'E Diell' ishin të ftuar dy aktorët e Portokallisë Florian Binaj dhe Ledio L

Postuar: 15/06/2019 - 23:52

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka ndarë në rrjete

Postuar: 15/06/2019 - 23:08

Altin Celmeta është ndër fotografët më të mirë në Shqipëri, i cili punon edhe si pedagog në Akade