BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Gossip

Plas sherri në studion e ‘Top Channel’, konkurrentët largohen në mes të emisionit

Plas sherri në studion e ‘Top Channel’, konkurrentët

Ditën e sotme në ‘Përputhen’ ka pasur një debat me tone të forta mes Shqipes dhe Teas. Shkak janë bërë deklaratat e Shqipes për Gracianon i cili ka deklaruar se është biseksual. Shqipja është irrituar nga takimi i Teas me Gracianon, ku shpërtheu keq në ofendime në mes të studios. Një moment iu drejtua Teas duke i thënë: “Të ka bërë keq baloni më duket”. Kjo deklaratë ka bërë që Tea të largohet nga emisioni dhe shumë konkurrentë të tjerë i kanë shkuar pas.

Më të lexuarat