BREAKING NEWS

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet

Ekipi i Donald Trump publikon VIDEO-SKANDALIN me zgjedhjet
x

Gossip

Plas sherri në ‘Top Channel’/ Ana dhe Tea zihen për Arjonin, zbardhen debatet dhe kë zgjodhi ai mes 2 vajzave

Plas sherri në ‘Top Channel’/ Ana dhe Tea zihen për

Dy vajzat e "Përputhen", Ana dhe Tea dukej se kishin nisur një miqësi me njëra-tjetrën, miqësi e cila është krisur pas zgjedhjes që Ana bëri dje. Ana zgjodhi për takimin e radhës, Arjonin ndërkohë që Tea ka shprehur hapur një pëlqim ndaj tij dhe po priste të dilte në takimin e radhës me të.

Ky veprim i Anës u konsiderua si provokim ndaj Teas, e cila u shpreh se ajo vetë nuk do e zgjidhte Fatjonin duke e ditur që Ana e pëlqen atë.

Plas sherri në ‘Top Channel’/ Ana dhe Tea zihen për

"Unë e kam thënë që fizikisht më pëlqen Arjoni. Mu duk i përshtatshëm, më pëlqen fizikisht si djalë dhe thashë pse mos e njoh më shumë. Në momentin që ai tregohet i lëkundur s'kam pse të luftoj për të. Ne jemi të kundërta. Ti më ke sugjeruar mua të ftoj Fatjonin, unë e shikoj si shok Fatjonin dhe nuk do e ftoja sepse mund të lëndonte ty", u shpreh Tea.

Ndërkohë Ana, pyeti Arjonin nëse dëshiron të dalë në një takim të tretë me Tean dhe të mos dalë me të. Por Arjoni tha se dëshiron që takimi mes tyre të realizohet, duke e përshkruar bukuroshen brune si një vajzë të mrekullueshme.

Arjoni: Po e kuptojmë të gjithë në studio, unë kam zgjedhur Anën, një vajzë të mrekullueshme.

Ana: Do të doje të kishe një takim të tretë me Tean, apo do të vazhdojmë takimin bashkë?

Arjoni: Do të vazhdojmë takimin bashkë, unë nuk bëj hapa prapa.

Plas sherri në ‘Top Channel’/ Ana dhe Tea zihen për

Më të lexuarat