Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Plasi sherri/ Luana Vjollca bën për “një lekë” Ermal Mamaqin: Përse më kopjon? (FOTO)

Postuar: 19/12/2018 - 10:13

Luana Vjollca dhe Ermal Mamaqi janë miq në jetë, ama kur vjen puna tek përballja kokë më kokë në ekran nuk dinë të falin! Këtë e tregon më së miri moderatorja e “Shiko Kush Luan”, e cila i tërhoqi veshin Ermalit se e ka kopjuar për puntatën e radhës.

“Xing me Ermalin” regjistroi pasditen e së martës një puntatë speciale, ku kishte të ftuar plot aktorë dhe këngëtarë, për të festuar me shikuesit shqiptarë festën e Krishtlindjeve. Menjëherë  Luana vuri re postimin e moderatorit me studion plot me artistë dhe i shkruan: “Pse më kopjon me shumë të ftuar”.

Sigurisht, që Ermali nuk e ka lënë pa përgjigje kolegen dhe tregon se në fakt është frymëzuar nga tjetër emision që shfaqet në “Top Channel”.

“Ne po festojmë Krishtlindjet dhe kemi edicion special. Dhe s’të kopjon njeri ty. Në fakt, ne po kopjonim ‘Top Show’” – i përgjigjet Ermali.

Këtë të shtunë në “Xing me Ermalin”, do të jenë të ftuar Albërije Hadërgjonaj,  Remzije Osmani, Fatmira Breçani, Bojken Lako, Rexhat Osmani,  Osli Bylyku, Gena, Gëzim Nika.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/03/2019 - 17:41

Kejvina Kthella është larguar nga emisioni ‘Xing me Ermalin’ duke deklaruar se shumë shpejt do e shohim në një telezivion të madh italian, ndërsa në emision e zëvendësoi një tjetër bukuroshe, e cila quhet

Postuar: 25/03/2019 - 17:30

Arbana Osmani me anë të postimi në Instagram ka dhënë një këshillë për të githa femrat të cilat d

Postuar: 25/03/2019 - 14:56

Masakra, vrasje, vuajtje, lot, arratisje dhe përdhunime!

Postuar: 25/03/2019 - 14:48

Këngëtarja Ronela Hajati është një ndër artistet më të komentuara në showbizin shqiptar.

Postuar: 25/03/2019 - 13:26

Siç dihet që pas martesës së bujshme, Princ Harry dhe Meghan Markle kanë qenë shumë të komentuar

Postuar: 25/03/2019 - 13:13

Jonida Maliqi siç dihet në maj do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion me këngën "Ktheju

Postuar: 25/03/2019 - 12:06

Kejvina Kthella javën e kaluar i tregoi të gjithëve se ajo do të ndërpriste aventurën në emisioni