BREAKING NEWS

Regjistrohen 25 raste të reja me Covid, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 25 raste të reja me Covid, asnjë viktimë në
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Ndërron jetë ish-deputeti i njohur i Partisë Demokratike

Lajm i trishtë! Ndërron jetë ish-deputeti i njohur i Partisë
x
BREAKING NEWS

Italia deklasifikon 4 mijë dokumente, mes tyre akte top sekret të misioneve në Shqipëri, në ato vite kryeministër ishte Ilir Meta, priten të zbardhen emrat e ministrave dhe magjistratëve shqiptarë

Italia deklasifikon 4 mijë dokumente, mes tyre akte top sekret të
x
BREAKING NEWS

“Rrezikojmë të njëjtin tmerr...”/ Erion Braçe thirrje urgjente të gjithë shqiptarëve: Mos keni frikë! Çohuni!

“Rrezikojmë të njëjtin tmerr...”/  Erion
x
BREAKING NEWS

Degradon keq situata/ Vazhdojnë protestat masive kundër masave anti-Covid në Gjermani, mijëra njerëz zbarkojnë në rrugë, një burrë pësoi atak kardiak teksa u arrestua nga policia (DETAJET)

Degradon keq situata/ Vazhdojnë protestat masive kundër masave
x
BREAKING NEWS

THELLOHET TRAGJEDIA! Shpërthimi i bombolës së gazit brenda hotelit në Velipojë, pas 2 vajzave ndërron jetë edhe nëna. Ja si paraqitet gjendja e djalit të vetëm të familjes që ka mbijetuar

THELLOHET TRAGJEDIA! Shpërthimi i bombolës së gazit brenda
x
BREAKING NEWS

Alarmohen qytetarët në Elbasan, zbulohet një granatë në mes të rrugës, njoftohen me urgjencë forcat xheniere

Alarmohen qytetarët në Elbasan, zbulohet një granatë në
x
BREAKING NEWS

GJKKO nuk rihapi hetimin për Fatmir Mediun, SPAK bën një tjetër lëvizje

GJKKO nuk rihapi hetimin për Fatmir Mediun, SPAK bën një
x

Gossip

Plasin llokumet në mes të emisionit, fejohet gazetarja shqiptare me kolegun që punojnë në të njëjtin TV. Stafi e surprizon Live (VIDEO)

Plasin llokumet në mes të emisionit, fejohet gazetarja shqiptare me

Ndryshime dhe risi ne emisionin “ABC-ja e mëngjesit”. Së bashku me gazetarin Enkel Demi në prezantim do të jenë edhe kolegë të tjerë.

Ndërkohë diten e djeshme ne studion e emisionit janë ndarë edhe llokume.

Kjo, me rastin e fejesës së gazetares Glidona Daci. Këtë moment të gëzueshëm nga jeta personale ajo e ka ndarë me shikuesit dhe ka zgjedhur pikërisht gazetarin Enkel Demi ti japë llokumin të parit.

“Meqë jemi në emisionin e ri, sot për Enkel Demin kam sjellë llokumen e fejesës sepse me të kam nisur karrierën time”, u shpreh gazetarja.

Në fakt ne duam ti shkojmë surprizës së Glidonës deri në fund duke zbuluar një detaj tjetër fejesës së saj. Glidona është fejuar ditën e djeshme me një kolegun e saj në ABC News.

Gladiola u përshëndet nga gazetari Enkel Demi, me këngën e zonës së Shqipërisë së mesme “Osmon Aga”.