BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Gossip

Plasin skandalet në "It's My Love", gazetarit shqiptar i del videoja në shtrat me konkurrentin (FOTO)

Plasin skandalet në "It's My Love", gazetarit shqiptar i

Gazetari nga Kosova, Kreshnik Husaj i njohur si Kika, pas skandalit me përplasjet për emisionin “It’s my Love”, atij iu ka publikuar një video e cila ka ngjallur shumë dyshime në rrjetet sociale.

Në videon e publikuar, Kika shihet në shtrat gjysmë i zhveshur me konkurrentin e “It’s my Love”, Altin Koliqin.

Plasin skandalet në "It's My Love", gazetarit shqiptar i

Javë më parë ai publikoi disa biseda me Valon Malokun dhe një fotografi nga shtrati me konkurrentin tjetër, Beratin.

Plasin skandalet në "It's My Love", gazetarit shqiptar i

Plasin skandalet në "It's My Love", gazetarit shqiptar i

Plasin skandalet në "It's My Love", gazetarit shqiptar i

Plasin skandalet në "It's My Love", gazetarit shqiptar i

Plasin skandalet në "It's My Love", gazetarit shqiptar i

Më të lexuarat