BREAKING NEWS

Plasin akuzat e forta! Shpalli kandidaturën në primare, ndodh dorëheqja e papritur në PD

Plasin akuzat e forta! Shpalli kandidaturën në primare, ndodh
x
BREAKING NEWS

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau të dashurën 19-vjeçare në Greqi

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau
x
BREAKING NEWS

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare, çfarë shkruante mes vuajtjeve shqiptari në rrjete sociale

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare,
x
BREAKING NEWS

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga 4 bashki, detajet e fundit nga procesi i 'Rithemelimit'

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon bilancin ditor

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon
x
BREAKING NEWS

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet që priten të firmosen

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet
x
BREAKING NEWS

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës ‘luan’ me çmimet e karburanteve, ndryshon sërish çmimin e naftës pa kaluar ende 24 orë nga ndryshimi i ditës së kaluar

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës
x
BREAKING NEWS

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e SHBA-së del me thirrjen urgjente ndaj amerikanëve që jetojnë në Shqipëri

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e
x

Gossip

Plot klas dhe sharmante/ Martohet Arbër Hajdari, publikohen fotot e para të nuses nga ceremonia e dasmës

Plot klas dhe sharmante/ Martohet Arbër Hajdari, publikohen fotot e para

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij, Vlera Devolli po kurorëzojnë dashurinë e tyre disa vjeçare. Mbrëmjen e djshme është mbajtur ceremonia e martesës në qytetin e nuses, Pejë, nga ku Arbri publikoi vetëm një foto nga përgatitjet.

Mirëpo, sot janë bërë publike disa imazhe, në të cilat shfaqet nusja e veshur me të bardha. Ajo ka zgjedhur të jetë shumë e thjeshtë, por plot klas në çdo detaj. Ndërkohë mbrëmjen e sotme priten krushqit nga Kosova në dasmën që do të mbahet në Tiranë nga Arbëri.

Plot klas dhe sharmante/ Martohet Arbër Hajdari, publikohen fotot e para

Kujtojmë që çifti shumë i dashur nga publiku, bashkëjetojnë prej disa muajsh. Mes shumë dilemash, ata kanë zgjedhur kryeqytetin tonë.

Plot klas dhe sharmante/ Martohet Arbër Hajdari, publikohen fotot e para

Plot klas dhe sharmante/ Martohet Arbër Hajdari, publikohen fotot e para