BREAKING NEWS

“Do bëj revolucion…”/ Avokati zbulon shifrën marramendëse: Ja sa miliona euro duhet të kthejë familja Berisha

“Do bëj revolucion…”/ Avokati zbulon shifrën
x
BREAKING NEWS

“Jo vetëm Rama”/ Gazetari plas deklaratën e bujshme: McGonigal ka takuar edhe politikanë të tjerë, mes tyre edhe...

“Jo vetëm Rama”/ Gazetari plas deklaratën e bujshme:
x
BREAKING NEWS

Luftë në kufi më Shqipërinë? Ish-kryeministri bullgar bën paralajmërimin e fortë dhe zbardh planin e presidentit rus: Putin po përgatit një konflikt të frikshëm në...

Luftë në kufi më Shqipërinë? Ish-kryeministri bullgar
x
BREAKING NEWS

"Është një kërcënim global"/ Ngrihet alarmi: Një ngjarje katastrofike do të godasë botën në 2 vjet

"Është një kërcënim global"/ Ngrihet alarmi:
x
BREAKING NEWS

“Ka surpriza”/ Gazetari plas deklaratën ‘bombë’: Rama nuk pritet më zyrtarisht në Shtëpinë e Bardhë

“Ka surpriza”/ Gazetari plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

U prangosën për trafik droge mes Shqipërisë dhe Italisë, GJKKO konfirmon masat e sigurisë për 15 të arrestuarit. Zbardhet vendimi

U prangosën për trafik droge mes Shqipërisë dhe
x
BREAKING NEWS

Kërcënohet me jetë Artan Hoxha pasi nxori audio-përgjimin nga masakra e “21 janarit”, gazetari zbulon prova të reja, rëndohen pozitat e Sali Berishës

Kërcënohet me jetë Artan Hoxha pasi nxori audio-përgjimin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po e pret Ramën? Skandali ‘McGonigal’, zbulohet lëvizja e minutave të fundit nga grupi i Alibeajt (Foto)

Çfarë po e pret Ramën? Skandali ‘McGonigal’,
x

Gossip

Po afrohet data! Një emër shumë i njohur dhe i suksesshëm, personazhi i parë që do shohim në 'Big Brother VIP Albania 2' e zbuloi vetë pjesëmarrjen (FOTO)

Po afrohet data! Një emër shumë i njohur dhe i suksesshëm,

Të gjithë presin me padurim nisjen e sezonit të dytë të "Big Brother VIP" e ndërkohë në rrjet kanë nisur të aludohen disa emra që mund t'i shohim brenda shtëpisë së famshme. Por një prej tyre duket se e ka zbuluar vetë. Bëhet fjalë për Ylli Limanin, një nga këngëtarët më të pëlqyer nga publiku.

Fansat kanë kërkuar që Ylli të jetë pjesë e festivalit të këngës për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision, por me anë të një postimi në InstaStory, këngëtari i ka hedhur poshtë këto aludime dhe theksoi se nuk do të jetë pjesë e festivalit. Megjithatë duket se dha një lajm tjetër. 

Po afrohet data! Një emër shumë i njohur dhe i suksesshëm,

Ylli shprehu publikisht dhe dashurinë që ka për Arabna Osmanin. “Arbana Osmanin e kam zemër", tha ai. Kaq duhej dhe në rrjet tashmë po përflitet se këngëtari mund të jetë pjesë e “Big BrotherVIP 2”.

Po afrohet data! Një emër shumë i njohur dhe i suksesshëm,

Moderatorja ka ripostuar foton e Limanit duke iu përgjigjur krahas saj: “Ahaha edhe unë të dua shumë.”

Disa kohë më parë Ylli u pyet nëse do të ishte pjesë e shtëpisë së famshme dhe këngëtari shpreh se “ka frikë se fiton.”